"Enter"a basıp içeriğe geçin

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye âdemış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıdem bir Bilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıdem en muhteşem oranda ilaç sineerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu muhteşem adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği yerı mübalağa etmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın umumi reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın haber acıarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Sadece Ar-Ge projesiyle tutmak istemeyen saksıarı medlulında ülkesini ruzuşeb simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı patent saksıvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane saksıvurulmuş ve 280’den çokça beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani acil gelişen olaylarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra temel bir bilirkişi olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda muhteşem bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında nokta edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil sürülen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali arasında en çok patent saksıvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla adamlık tarihine faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması yardımıyla kıvrak maslahatlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü hatimelar elde etse üstelik katiyen çalışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza geçmek üzere sağaltma yönünde geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık tarihine muhteşem bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile temelı değerli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek hasretmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz ferlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Sadece bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (taç etki) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e andıran ülkede ruhsatı münfailtır. Mecmu çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birbunca şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda nokta almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta taçıkların geçmesi sinein belli başlı bir devranı beklesek üstelik birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile sineerisinden basit bir halde sağaltma edebilmek sinein bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel maslahatlev bozukluğunu da sağaltma kılmak sinein kullanılmaktadır. Sadece bununla kalmamış ode karşı dirençli ve ferlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli patent saksıvurularının 2000 adetine andıranın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her devran kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve içtimai yaşamdan ırak zaruri nesil istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding Patronaj Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zorunlu olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce icap ilaç, icap mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine dokumalabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Bilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine muhteşem miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da muhteşem gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde nokta yer özge fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok muhteşem bir oranda farmasötik üstelikşatır patentinin gerçek sahibi olması ve saksıvurusunu ilk fail nefer olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın ana fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana yerında çalışmalarını ruzuşeb çokleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birbunca el Türkiye Yılın Bilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Sadece ülkemizde bileğil memleket dışında yani küresel anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların huzurlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza kıvrak maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar birbunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye saksıladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çalışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok andıran zamanda ülkenin doğusunda nokta yer bir altın sahası ile omuz omuza saksılatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki bedel bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun mıhlı haysiyet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Ekip’a bağımlı esrar ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Ekip esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal zir dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak maslahattiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir teknik teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.kez ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası geçmek üzere iki sınai hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen makalelı açıklamada fikirlerine nokta maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Salim Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye muhteşem eklenmiş haysiyet sağlama potansiyeline iye bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve seda yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise saf malzeme dokumasındaki vahiluklar yardımıyla yüksek derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon sağlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik arz planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine mütenasip rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik arzı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada nokta yer detaylara göre ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al