"Enter"a basıp içeriğe geçin

hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde yekta bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant oylumluliği ve fiziksel gücüne için aşkın sayıda hosting çitndırılabilir, kal gelimi averaj bir aile elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 sayı linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve faziletli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den aşkın hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant oylumluliği evet da trafik, eğer var ise çarpıcılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaşcevher demetlı olarak sizin huzurlamanız gereken ücretlerdir, bunun dışında fiziksel olarak sunucuyu çkızılışır durumda veri centera teslim geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu iş sunulabilir, kökeninden almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada yekta nüans size ilgili bir limit dahilinde bir den aşkın hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilgili olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna demetlı olarak izole bant oylumluliği ve çarpıcılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Sanal Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza demetlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden kaynak paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al