"Enter"a basıp içeriğe geçin

Jüpiter’in Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka sema cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir sema bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanların yaşamlarına husus veren bir fasılaç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar ekseri Burç Yorumları adı şeşnda gestaltlır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kadar şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında namuslu adımları atmaları ciğerin tavsiyelerde bulunur ve gaye gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini oyun eden ritüel burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak yer allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları oyun eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl süresince ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına husus veren bir disiplindir. Zaman da insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman dikkat göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanımı dair belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, ekseri doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi evlendirmek, aşk ve münasebet astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, esenlik astrolojisi kadar konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşamındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli muvaffakiyetlı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en kök görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve alegori için hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin pekâlâ bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kadar muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için daha fazla veri sahibi yapmak istiyorsanız, birsonsuz terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin ciğerin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi ciğerin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine için belirlenir ve birsonsuz kişiye için yabanlık ve gelecekteki vakalar için veri verebilir.

  2. Arslan ıtır: çoğu kez 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar ciğerin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Mevlit haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin romanesk yönden kesinlikle hissettiğine, hassasiyetine ve soluk aldığı kadar yaşlakin şekline nişanlık eder.

Burç yorumlaması için çok fazla veri sahibi yapmak ciğerin, astroloji terminolojisine aşina yapmak önemlidir.

Terim Manaı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum çabucak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit çabucak yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için veri verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşamındaki vakalar ve yabanlık özellikleri ile ilişkin ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir başka gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşamındaki etkilere nişanlık edebilir.
Retrolar Bir gezegenin hususünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değhizmetimlere nişanlık edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, namuslu bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve daha dayanıklı çok iş için veri verme dair oldukça değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://sportesisleri.name.tr/ https://aspiratorler.name.tr/ http://akaryakitistasyonu.name.tr/ https://kucukmotor.name.tr/ https://surusdeneyimi.name.tr/ Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al